Vaillant marka kombi baca uzatma borusu arıyor iseniz en doğru adrestesiniz. Genellikle yer değişikliğinden dolayı ihtiyaç duyulan ilave, uzatma baca borusu piyasada bulunması oldukça sıkıntılı bir durumdur. Biz sizlere cihazınıza uygun olan aynı çapta vaillant kombi baca uzatması için çözüm üretiyoruz.

Öncelikle Vaillant kombi bacaları cihazın modeline göre değişken olur. Bu yüzden en doğru seçimi yapmak için kombinin modeli gerekmektedir.

Vaillant kombi baca uzatma borusu seçimi yapılırken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Bunlardan birisi toplam baca uzunluğu 2,5 metreyi geçmemelidir. Çok fazla uzun olan baca borusu cihazınızın arızaya geçmesine sebep olabilir. Örneğin Fan motorunun atık gazı atmakta zorlanması cihazın arızaya geçmesine sebep olur.  Yine cihaz alev oluşumu için gerekli olan oksijeni baca vasıtası ile dış ortamdan çekememesi ile iyi bir alev oluşumu sağlanamadığı gibi kombiniz arıza konumuna geçer. Olması gerekenden uzun bir baca uzatmasına ihtiyaç duyulduğunda cihazın düzgün çalışması için ek tedbirler alınmalıdır. Bu tedbirler düşük pastal değerine sahip fan motorunun yanında bulunan prosestat daha hassas olanı ile değişmesi gerekebilir.

Firmamız İstanbul Avrupa yakasının tüm ilçeleri için vaillant baca uzatması hizmetini veriyor ve aynı zamanda uzatma montajını yapıyoruz.

kombi baca uzatması

kombi baca borusu

2 thoughts on “Vaillant Baca Uzatması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button