Kombi Servisleri

By | 10 Mayıs 2014

Beyaz eşyaların kullanımları ve sağladıkları avantajlar günlük yaşantımızda ve çalışma alanlarında oldukça önem taşıyan bir faktöre sahiptir. Son yıllarda kullanımı her geçen gün artış gösteren kombiler, uzun süreli kullanımları sonucunda oluşabilecek bakım ihtiyaçlarından dolayı bu konuda dikkatli olunmalı ve beklenmedik arızalar ile karşılaşmamak adına gerekli özenin gösterilmesi gereken beyaz eşyalar arasında yer almaktadır. Bakım, arıza ve yedek parça değişimlerinde sizlere en kısa zamanda en kaliteli hizmeti sunmaya çalışan Vaillant Kombi Servisi firmamız sektörde uzun yıllardır hizmet sağlamaktadır.

Kombiniz için gerekli destekleri alabilmeniz için müşteri hizmetlerimiz ile görüşmeniz yeterli olacaktır. Temsilcilerimiz sizlere gerekli konularda yardımcı olacak ve en kısa süre içerisinde adresinize ekiplerimizi yönlendirecektir. Beyaz eşyalarda yaşanılan sıkıntıların kullanıcıları zor durumda bırakması söz konusu olabilir.Bu gibi durumlarda servislerden en hızlı zamanda işlem yapılması için talepte bulunan kişiler mağduriyet yaşamamak isterler. Zor durumda kalacağınız farkında olan firmamız sizlere en kısa zaman içerisinde çalışmalarını tamamlayarak gerekli destekleri sağlamak için titizlikle ve özenle çalışmaktadır. Vaillant Servisi ekiplerimiz adresinize geldiğinde sizlere kombinizin bakımı için tesisat ve peteklerin gerekli kontrollerini yaparak kısa sürede yerinde destek sağlayabilecekler. Arızalarda durum biraz daha farklı olabilmektedir. Bu konuda öncelikle ön kontrolleri yapan ekibimiz sorunu tespit ettikten sonra problemin yerinde giderilip giderilemeyeceği hakkında sizlere gerekli bilgileri ileterek müşterimizden onay alıp çalışmalarına devam etmektedir. Atölyelerimizde yapılan çalışmalarda yedek parça değişimlerine ihtiyaç duyulması haline bu konuda sizlere gerekli bilgilendirmeleri temsilcilerimiz yaparak onay alındıktan sonra işlemlere devam edilmektedir. Yaşadığınız arızalarda ve kombilerinizin bakımında sizlere son teknoloji cihazlar ile gerekli destekleri sağlayarak eşyalarınızda da titizlikle ve özenle gerekli çalışmalar yapılmaktadır.

Firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına tüm çalışanları ile sektörde gelişim gösterebilecek faaliyetler hakkında donanımlara sahip olmak için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan firmamız bu konuda herhangi bir taviz vermeden yıllardır hizmet sağlamaktadır. Sizlere sunduğumuz hizmetlerde garantide vererek aynı sorunu tekrar yaşadığınızda servisimiz gerekli yardımlarını sizlere sunarak zor durumda kalmamanız adına arızanızla ilgilenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir