Vaillant Özel Servisleri

By | 19 Mayıs 2014

Kombi teknik destek ekibi olarak vaillant kulanıcılarından bazılarına sorduk ve kısa bir anket düzenledik. Düzenlediğimiz anket özel mi, yetkili servi mi tercih edersiniz di?

Bir süre sonra bu anketten çıkan sonuç ve cevapları karşılaştırınca, açıkcası bir özel servis olarak kendi adımıza sevindik. Çünkü çoğunluk özel servis tercih ettikleri ifade ettiler. Biz de bu sonuçlar karşısında çalışma sistemimizin insanlara yeterli geldiğini farkedince de onurlandık.

Yetkili servisleri, sadece garantileri doluncaya kadar tercih etmek zorunda kaldıklarını, hatta bir kısım kullanıcıların garantiler varken bile özel servis seslemek zorunda kaldıklarını, yetkili servislerin çok bekletip, çok geç ulaştıklarını, aynı zamanda da çok ücret talep ettiklerini belirtiyorlardı. Özel servislerin ise, hızlı, ekonomik ve daha dinleyici, anlayışlı  ve 7/24 servis hizmeti sunduklarını sürekli vurguladılar.

Bu şekilde çıkan anket sonuçları, eminim herkes kendi işine geleni tercih etmektedir. Sade emin ve güvenilir, tecrübeli servisleri için yeterli….İster özel, ister yetkili olsun!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir